شرایط و قوانین

قوانین

این توافق نامه ، مابین فروشگاه اینترنتی گلخونه و بازدیدکنندگان محترم جاری و ساری می باشد.و کلیه حقوق و مسئولیت هایی را که در هنگام استفاده از سایت گلخونه برعهده بازدیدکننده و ما می باشد را بطور کامل بیان می کند.

*ورود کاربران به سایت گلخونه و استفاده از خدمات گلخونه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفادهاز خدمات گلخونه است.

*بازدیدکنندگان باید توجه داشته باشند که ثبت سفارش نیز،در هرزمان به معنای پذیرفتن کامل کلیه شرایط گلخونه از سوی شما می باشد.

لطفاً به موارد ذیل توجه فرمائید
1. استفاده از خدمات گلخونه نیازمند ساختن حساب کاربری می باشد.

*حساب کاربری شامل اطلاعاتی نظیر  شماره تلفن، نام و نام خانوادگی، آدرس پستی و ایمیل است.لطفاً این اطلاعات را کاملاً درست در اختیار ما قرار دهید تا از بروز مشکلات احتمالی در ارسال و تحویل کالا جلوگیری بعمل آید.

*گلخونه مطابق با سیاست های حریم خصوصی با اطلاعات شما رفتار خواهد کرد.لازم به ذکر است شما مسئول هرگونه فعالیتی در حساب کاربریتان هستید.بنابراین لازم است در محافظت از حساب کاربریتان، دقت لازم را بکار بندید تا از سوء استفاده های احتمالی افراد جلوگیری بعمل آید

2. کلیه لوازم نگهداری وگلدان های ارسالی ، کاملاً مشابه عکس های داخل فروشگاه اینترنتی خواهند بود.گیاه ارسالی نیز دقیقاً از همان محصول و خانواده و با بیش از 80 درصد تشابه خواهد بود.البته در فصل های مختلف ممکن است تعداد و حجم برگ ها بین 10 الی 20 درصد تفاوت وجود داشته باشد.
3. خدمات ارسال محصولات گلخونه در حال حاضر فقط برای شهرهای تهران و کرج می باشد.

*هزینه ارسال برای خریدهای بالای 300 هزارتومان رایگان و زیر این مبلغ 20هزار تومان خواهد بود.

*لازم به ذکر است سفارشات خارج از این مناطق شامل هزینه جداگانه می باشندکه متناسب با آدرس، متغییر خواهد بود.

*پس از ثبت سفارش در سایت، و آماده شدن محصول،زمان و ساعت تحویل آن از طریق پیامک یا تماس تلفنی با شما هماهنگ،و در صورت تائید شما ارسال می گردد.

*در هنگام تحویل کالا، رسید دریافت محصول سالم ، به منظور تائید و امضاء به مشتری ارائه می گردد.

*سفارشات طی 1 الی 2 روز کاری و در تاریخ و روز مقرر شده از طرف گلخونه و با هماهنگی و تائید قبلی شما به دستتان می رسد.

*کلیه سفارشات مربوط به طرح ترافیک اصلی، تنها در روزهای پنجشنبه و جمعه ارسال می شوند.

*ارسال ها همه روزه از ساعت 11 صبح الی 16 بعد از ظهر می باشد.

*در صورت تمایل مشتری به دریافت کالا در روز و یا ساعت خاص هزینه ارسال بر عهده شما می باشد.و پرداخت نیز تنها بصورت آنلاین انجام می شود.

4. شرایط استرداد کالا توسط مشتری.

*در صورتی که کالا شکسته و صدمه دیده باشد.

*در صورتی که سفارش اشتباه به دست مشتری رسیده باشد.

*درصورتی که کالاهای ارسال شده توسط گلخونه با آنچه در فاکتور نهایی شما قید شده است،اختلاف وجود داشته باشد.

5. شرایط مرجوع شدن کالا توسط گلخونه.

*عدم حضور مشتری، هنگام تحویل سفارش.

*درج آدرس اشتباه از جانب مشتری در سایت.

*عدم تائید هویت تحویل گیرنده هنگام تحویل سفارش. دراین صورت برای ارسال مجددکالا هزینه ارسال تماماً بر عهده مشتری خواهد بود.

6. شرایط انصراف از خرید محصول.

*در صورتی که مشتری از سفارش خود منصرف شده باشد، می تواند انصراف خود را از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیامک،حداکثر 2 ساعت پس از ثبت سفارش به ما اعلام کند.

X